انتهای مطلب
 1. سید عادل میراحمدی بهنمیری پاسخ دادن

  سلام. هنگامی که اولین شهید هسته ای کشور به ملکوت اعلی رفت. به فکر بدل چهره و رفتار حرکت نمودیم. و الان بعضی از دانشمندان هسته ای زنده اند. اما دشمن انقلاب اسلامی ایران گمان میکند انهادیگر نیستند.. شهیدان زنده اند. الله اکبر. یاعلی ع

 2. ناشناس پاسخ دادن

  سلام ، خدا قوت ، کاش می شد این رو به آقای دکتر مگفتید که پروژه جلیلی هراسی رو جدی بگیرند آخه خیلی ها مخصوصا بچه مذهبی ها دوست دارن به ایشون رای بدن اما فکر میکنند این شایعات که گفته میشه احمدی نژاد و مشایی قراره در کابینه ایشان باشند درسته و مردد هستند. به ایشون بگین که ابهام زدایی رو هم در برنامه هاشون قرار بدن. به امید پیروزی آقای دکتر جلیلی تنها مردی که واقعیت ها رو میگه و ما مطمئنیم که پیرو واقعی ولایت فقیه هستن.

 3. محمد حسین پاسخ دادن

  الحمدالله که اصل ولایت در شما ریشه دوانده

 4. حامد پاسخ دادن

  یکی از مشکلات کنونی در راه مقاومت عدم رسیدن برنامه های اقتصادی و فرهنگی به آحاد جامعه است لطفا برای رفع این مشکل چاره ای بیندیشید چرا که مثلا حقیر گه با بعضی از دوستان حزب اللهی بحث میکردیم تفکری میان دوستان بود که قائل به برنامه نداشتن دکتر بود

  • صادق پاسخ دادن

   ما هم در ابتدا نگران بودیم لیکن الحمدلله تیم اقتصادی قوی دکتر که متشکل از قویترین اقتصاددان های اسلامی موجود در کشور است (استاد داوودی، استاد زاهدی وفا، استاد زریباف، استاد عبدالملکی و …) نگرانی ما را رفع کرد.
   به علاوه اینکه شخصیت آقای دکتر جلیلی هم بر نمی تابد که بی برنامه وارد مسئولیتی بشوند.
   حتی ایشان در انتخاب وزراء فرمودند که بنده کسانی را در ذهن دارم که حتی به بنده رأی نمی دهند.

 5. بسم الله الرحمن الرحیم

  سلام بر دکتر سعید جلیلی

  اذن للذین یقاتلون بانهم ظُلموا و إن الله علی نصرهم لقدیر

 6. محمود پاسخ دادن

  سلام..
  متن دست‌نوشته:
  بسم‌الله الرحمن الرحیم
  پیام روشن هیروشیما، خلع سلاح امریکاست. مردم امریکا نه تنها در برابر مردم هیروشیما و ژاپن، بلکه در برابر همه جامعه جهانی باید برای همیشه از این جنایت شرمسار باشند.
  متأسفانه پس از فاجعه هیروشیما نه تنها این جنایت محکوم نشد؛ بلکه داشتن سلاح هسته‌ای به یک امتیاز تبدیل شد و سلاح هسته‌ای مبنای تنظیم مناسبات حاکم بر جهان شد. ایالات‌متحده امریکا به خاطر جنایت هیروشیما به جای اینکه محاکمه بشود جایزه گرفت و دارای حق وتو در شورای امنیت شد. کمترین اقدام نسبت به جنایت امریکا خلع سلاح و سلب حق وتو است. فاجعه هیروشیما نشان داد برخی قدرت‌ها مثل امریکا هرگاه منافع آن‌ها اقتضا کند، از کشتار جمعی انسان‌های بی‌گناه ابایی ندارند. این فقط مربوط به ۶۰ سال پیش نیست. مطالعه رفتار امریکا نشان می‌دهد رویکرد نظامی و جنایت‌کارانه امریکا در این ۶۰ سال تا به امروز دوام داشته است. همچنان که ۲۲ سال پیش امریکا سلاح‌های شیمیایی در اختیار صدام قرار داد و ده‌ها هزار شهروند بی‌گناه ایرانی و عراقی در سردشت و حلبچه بار دیگر قربانی سلاح‌های کشتار جمعی و قربانی سیاست‌های غیرانسانی امریکا شدند. همین امریکا سلاح کشتار جمعی را بهانه قرار داد و به عراق حمله کرد. بیش از یک میلیون انسان بی‌گناه قربانی شده و سپس خود امریکا اعتراف کرد که هیچ سلاح هسته‌ای در عراق نبوده است؛ اما کسی امریکا را به خاطر این جنایت محاکمه نکرد. همین امروز هم امریکا با افتخار اعلام می‌کند باز هم به افغانستان نیروی نظامی اعزام می‌کند. هنوز هم امریکا در پی تولید، تکثیر و آزمایش نسل جدید سلاح‌های هسته‌ای است؛ بلکه در صدد اشاعه سلاح‌های هسته‌ای است. چه کسی غیر از امریکا و برخی هم پیمانان امریکا سلاح هسته‌ای را در اختیار رژیم صهیونیستی قرار داده است؟ حتی کسانی که شعار تغییر می‌دهند هنوز حاضر به حضور در هیروشیما و عذرخواهی از مردم ژاپن نیستند. تداوم این سیاست‌ها و عدم پشیمانی امریکا از جنایت هیروشیما عزم جهانی را در مبارزه با سیاست‌های امریکا و مطالبه خلع سلاح امریکا جدی‌تر می‌کند. با مشاهده فاجعه هیروشیما مطالبه خلع سلاح امریکا باید راهبرد جدی جامعه جهانی باشد. امروز خطر بزرگ برای امنیت جهانی وجود سلاح‌های کشتار جمعی و عدم خلع سلاح امریکا و دیگر قدرت‌های هسته‌ای است. در جهت خواست جامعه جهانی برای خلع سلاح امریکا و دیگر قدرت‌های هسته‌ای، جمهوری اسلامی ایران کنفرانس بین‌المللی خلع سلاح و عدم اشاعه را در تهران برگزار خواهد کرد و در آن یاد تمام قربانیان سلاح‌های کشتار جمعی از هیروشیما و ناگازاکی تا سردشت و حلبچه را گرامی خواهد داشت.
  صلح پایدار بدون مبارزه با ظلم و خلع سلاح قدرت‌های ستمگر محقق نمی‌شود.
  به امید جهانی عاری از سلاح‌های هسته‌ای و مملو از صلح، عدالت و سعادت همه ملت‌ها.
  سعید جلیلی
  دبیر شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران
  ۸۸/۱۰/۳
  ۲۰۰۹/Dec/24

  • shookoofe پاسخ دادن

   خط دکتر اینقدر ها هم بد نبود که دوباره نوشتی…

 7. منصوره پاسخ دادن

  سلام
  ای کاش متن را خودتون زیرش بازنویسیش و به صورت خواناش رو قرار می دادید.این دست نوشته یک سری جاهاش ناخواناست
  ممنون

 8. رهپویان معرف پاسخ دادن
 9. هوالحق

  “مقاومت رمز پیشرفت”

  پنج شنبه نهم خرداد ۹۲

  همایش بزرگ”گفتمان انقلاب اسلامی”،

  با حضور”دکترسعیدجلیلی”

  اراک-مسجد الزهراء(هپکو)؛ ساعت ۱۸

  حضور برای عموم آزاد است.

  اطلاع رسانی کنید!

دیدگاه خود را بیان کنید


نُه × 2 =