به کجا می رویم …؟؟؟

۸۳۶۲
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳
۰

۱٫ آیا می دانید؟ نرخ باروری به معنای متوسط تعداد فرزندان زنده ای است که هر زن به دنیا می آورد؟(یعنی تعداد فرزندانی که جایگزین والدین می شوند.)
۲٫ آیا می دانید؟ نرخ باروری در جامعه ای اگر ۱/۲ باشد افراد آن جامعه ثابت می مانند و پس از دو نسل نرخ رشد جمعیت به صفر می رسد.
۳٫ آیا می دانید؟ علی رغم اینکه قرار بوده است در سال ۹۰ نرخ باروری در ایران به۱/۲ برسد در سال ۷۹ به این عدد رسیده است یعنی مسئولین کنترل جمعیت به جای کلاه سر آورده اند.
۴٫ آیا می دانید؟ هم اکنون نرخ باروری در ایران به ۷/۱ رسیده است.
۵٫ آیا می دانید؟ این نرخ باروری میانگین همه ی نقاط کشور اعم از اهل تسنن و تشیع می باشد و با توجه به اینکه نرخ باروری در مناطق اهل تسنن بالاتر از مناطق شیعه نشین است، نرخ باروری در مناطق شیعه نشین به مراتب از ۷/۱ هم پایین تر است.
۶٫ آیا می دانید؟ اگر جبران جدی صورت نگیرد با چالش حمعیتی جدی مواجه ایم.
۷٫ آیا می دانید؟ در حال حاضر، ۲۲ میلیون خانم در سن باروری داریم که ۱۴ میلیون آنها متاهل هستند.در حالیکه سالانه فقط یک میلیون و چهارصد هزار زایمان داریم و این آمار روز به روز رو به کاهش است.
۸٫ آیا می دانید؟ شعار سال سازمان ملل این می باشد:”جمعیت عامل قدرت و ثروت است.”
۹٫ اگر جمعیت نباشد تولید کننده تشویق نشده و اشتغال تعطیل می شود و خود به خود مسائل روانی و اجتماعی در پی خواهد داشت و کمبودهای اقتصادی از نتایج آن است.
۱۰٫ آیا می دانید؟ در دو سال اخیر ۱۰ بار مقام معظم رهبری(معظم له) مشکل فوق را بیان نموده و تذکراتی برای جبران آن به مسئولین داده اند.
۱۱٫ آیا می دانید نرخ باروری رژیم اشغالگر قدس در سال ۱۳۹۰ ، ۸/۲ و هم اکنون ۲/۳ می باشد؟؟!!
۱۲٫ آیا می دانید اروپا و آمریکا ۵۵ سال است که سیاست افزایش جمعیت را دارند اما برای شرق به ویژه کشورهای اسلامی و ایران نسخه کنترل جمعیت می پیچند و به مسئولینی که در این زمینه فعال تر بوده اند جایزه می دهند.
۱۳٫ آیا می دانید؟ حدود ۱۸۰ کشور دنیا هم اکنون تشویق برای افزایش جمعیت می کنند.
۱۴٫ آیا می دانید؟ برژینسکی سیاستمدار کهنه کار و مشاور امنیت ملی سابق آمریکا گفته است: از فکر کردن به حمله پیش دستانه علیه تاسیسات هسته ای ایران اجتناب کنید و گفتگوها با تهران را ادامه دهید چون زمان، آمارهای جمعیتی و تغییر نسل در ایران به نفع رژیم کنونی نیست.(خبرگزاری فارس، ۱۵/۱۲/۱۳۸۸، خبر شماره ۸۸۱۲۵۰۲۲۶)
۱۵٫ آیا می دانید در دکترین امنیت ملی آمریکا که در پنتاگون تهیه می شود سازمان هایی وجود دارند که این سازمان ها مستقیما” زیر نظر عملیات های نظامی و غیر نظامی آمریکا(comc) کار میکنند و محورهای اصلی فعالیت هایشان را از این مرکز دریافت می داند نظیر سازمان ملل متحد(un) و یونیسف،فائو(سازمان بین المللی خواربار و غذا)،NGO سازمان های مردم نهاد، کمیته بین المللی صلیب سرخ، یونسکو(سازمان آموزشی علمی سازمان ملل متحد) و اداره کمک های خارجی در بحران OFDA.
۱۶٫ آیا می دانید؟ رویکرد کلی سیاست جمعیتی کشورهای جهان به ویژه اروپایی به سمت ارتقای سطح باروری اسن.
۱۷٫ آیا می دانید؟ اگر جبران جمعیتی صورت نگیرد در سال ۱۴۷۰ تا ۱۴۸۰ جمعیت ایران ۱۹ میلیون می شود که نیمی از آنها بالای ۶۵ سال دارند.(که پیر هستند و مصرف کننده و پر هزینه)
۱۸٫ آیا می دانید؟ در همین سال نیم دیگر جمعیت مجموع کودکان و نوجوانان و بیماران و جوانانی هستند که اکثرا” محصول تک فرزندی اند.
۱۹٫ آیا می دانید؟ از ۱۵ میلیون زوج متاهل و در سن باروری، حدود ۳ میلیون زوج نابارور و ۳ میلیون زوج عقیم سازی شده داریم و این تعداد فقط بفرادی هستند که در مراکز دولتی طی ۲۳ سال اخیر عقیم سازی شده اند(فقط ۲۲ درصد مردم از خدمات دولتی استفاده می کنند) ، به نظر شما چند میلیون نفر در مراکز غیر دولتی عقیم سازی شده اند؟
چند نفر از نظر جسمی و روحی توانایی فرزند آوری دارند و از آنها چه تعدادی از طریق سبک زندگی و باورهای فرهنگی معتقد به فرزند کمتر، زندگی]دنیایی[………….. هستند؟
۲۰٫ پس بیاییم… با یک تلاش همه جانبه خود را از این ورطه هولناک نجات داده و با ایجاد جامعه ای شاد و پر نشاط و نسلی فعال و سالم و صالح ، بار دیگر خواب خوش دشمنان ایران و اسلام ناب محمدی(ص) را بر آنان حرام نمائیم.
کارشناسان جمعیت و پزشکان مشاور شورای عالی انقلاب فرهنگی

انتهای مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید


یک × 1 =