مسأله، هسته‌ای نیست!

۶۶۰۵
۲۰ آبان ۱۳۹۲
۱

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به مناسبت بیانات رهبر انقلاب در دیدار دانش‌آموزان و دانشجویان، کلیپ صوتی «مسأله، هسته‌ای نیست» را منتشر کرد.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در این دیدار با اشاره به اینکه مسأله‌ی اصلی استکبار با جمهوری اسلامی، مسأله‌ی هسته‌ای نیست، فرمودند: «ملّت باید بیدار باشد، تبلیغاتچى‌هاى دشمن تبلیغ میکنند که اگر ما در مقابلِ طرف مقابل تسلیم شدیم، همه‌ى مشکلات اقتصادى و مانند اینها حل خواهد شد؛ این خطا است. همین دشمنیها، همین مخالفتها از اوّل انقلاب بود؛ اگر یک روزى هم جمهورى اسلامى عقب‌نشینى کرد و مسئله‌ى هسته‌اى همانطور که آنها میخواهند، حل شد ؛ خیال نکنید مسئله تمام خواهد شد؛ نه، بهانه‌هاى دیگر را به‌تدریج پیش میکشند.»

دانلود

انتهای مطلب
  1. صفری پاسخ دادن

    متاسفانه در حال حاضر تعدادی از مسئولان سابق کشورمان دچار مطامع دنیوی و مقام و قدرت مادی شده اند و بیشتر از آنکه بیگانگان بر مقاومت مردم خدشه وارد کنند آنها عمل مینمایندد.لذا شایسته است که در این شرایط همدلی و اتحاد را در بین مردم عزیزمان افزایش دهیم و همانطور که مردم با جان و دل به بیانات و فرمایشات بنیانگذار کبیر انقلابمان حضرت امام خمینی متعهد بودند و به آن باور داشتند کلام رهبر عالیقدرمان حضرت امام خامنه ای نیز در جان و روانشان تاثیر گذار باشد. و این انجام نخواهد شد مگر با درایت و پرهیز از تک روی ها و انجام عمل احساسی. و باید گوش جان بسپاریم به رهبری فرزانه مان و در هر سنگری از این نظام خدمت می نماییم به نحو شایسته به آن عمل کنیم خصوصا در راه رسیدن به دانش و علوم روز جهان سرعت خود را مضاعف کنیم و عمل گرا باشیم.

دیدگاه خود را بیان کنید


پنج + = 13